Szállodai biztonsági őr

5 csillagos luxus szállodák professzionális csapataiba keresünk új kollégákat SZÁLLODAI BIZTONSÁGI ŐR pozícióba.

Feladatok:

Személy-, tűz- és vagyonvédelmi feladatokban való aktív részvétel. Vendégeink és cégünk vagyontárgyainak őrzése, alkalmazottaink és vendégeink személyi biztonságának biztosítása. Napi rutin feladatok ellátása: lobby jelenlét, kulcskiadás, járőrtevékenység, illetve egyéb biztonsági feladatok rendszeres és eseti végrehajtása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• személy- és vagyonőri végzettség különbözeti vizsgával
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
• jó fizikai kondíció, ápolt megjelenés
• vendégkapcsolatok kezeléséhez megfelelő kommunikációs készségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• 12 és 24 órás műszakbeosztás
• nettó 1100 – 1200 forint kezdő órabér
• nyelvvizsgapótlék
• biztonságszervezői végzettség után járó pótlék
• napi háromszori ingyenes étkezés
• munkaruha és annak ingyenes tisztítása
• teljes munkaidős bejelentés, pontos kifizetés minden hónap 10-én.

Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:

1051 Budapest

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek